Aladini dhe Llamba magjike

Brand :
1.50

Titulli: Aladini dhe Llamba magjike
Gjinia: Përralla
Autori: Anonim
Përktheu: Dhurata Muçaj
Çmimi: 150 L

Numri i faqeve: 76 fq

Historia e Aladinit, djaloshit që vjen nga Kina, na shpie në universin e magjishëm të një prej rrëfenjave të mrekullueshme të “Njëmijë e një netëve”, ku kryqëzohen gjeni me pushtete të habitshme, një magjistar i lig dhe një princeshë magjepsëse.

Aladini i pabindur, ia prish planet magjistarit afrikan… E mban për vete, llambën që ai e lakmonte…

Lexojeni historinë e djaloshit dhe princeshës!!!

Vlerësimet

Nuk ka ende asnjë vlerësim.

Bëhu klienti i parë që vlerëson “Aladini dhe Llamba magjike”

Your email address will not be published. Required fields are marked *